Toimihenkilöt

Hallitus ja toiminnan tarkastajat
Olli Saarinen, puheenjohtaja         olli.saarinen@hotmail.fi               040-8288580
Ismo Ranki, varapuheenjohtaja    ismo.ranki@wippies.fi                  040-5502729
Lauri Salakari, sihteeri                    lauri.salakari@dnainternet.net    040-5012860
Kalevi Leino, jäsen                           leino.kalevi@gmail.com               040-7047730
Markku Suominen, jäsen               kista.suominen@suomi24.fi        044-3535414
Juha Toivonen, jäsen                      juhtoi1@gmail.com                       040-4140820
Thomas Wennerqvist, jäsen          info@profitech.fi



Toiminnan tarkastajat
Mika Helttula ja Martti Ollinen (Kim Söderström ja Hannu I Tuominen)
Huutokauppa ja arviointi
Raimo Lahtinen, meklari       raimo.a.lahtinen@outlook.com    050-3071092 
Lauri Salakari, varameklari    lauri.salakari@dnainternet.net     040-5012860 
Reijo Hinkka, jäsen                 reijo.ej.hinkka@gmail.com            040-5548160 
Kalevi Leino, jäsen                  leino.kalevi@gmail.com                 040-7047730
Kalevi Kotilainen, varajäsen (osakekirjat) 
Thomas Wennerqvist, varajäsen (mitalit)
Webmaster

Thomas Wennerqvist, info@profitech.fi
(c)2018, All Rights Reserved